About me/us

Odchádzam- THERMAL PARK Bešeňová plus BOJNICE= 2 days

10. srpna 2010 v 18:13 | *posted by Neely

www.monrose-deutsch.blog.cz

Odchádzam na 2 dni do Thermal park Bešeňová, a potom do BOJNIC (ZOO, zámok). Nwm, či niekto z vás, českých susedov už bol an týchto miestach, ja veru nie :)

Tak sa tu majte dobre, ja sa idem pobaliť :))


Som rada, že som tu... :)

7. srpna 2010 v 17:56 | *posted by Neely
Vanessa Hudgens Star
Vanessa Hudgens Kiss
Vanesse Eating
Vanessa Shining


Ahojte, som nová adminka Neely, predtým som už pridala jeden článok, nedalo mi to :D Teraz v krátkosti o mne, aby ste niečo vedeli. :)


Prezývka: Neely
Vek: 14
Country: Slovakia
Záľuby: tanec, MUSIC (pop, rock, dance), moda, blog, kamaráti, malá ségra :D
Favourite-
               spevák/speváčka: David Guetta, Fregie, Ashley Tisdale
               herec/herečka: Rachel Bilson, Orlando Bloom, Vanessa Hudgens
               music group: Jonas Brothers, PARAMORE :)
Jedu k moři

30. července 2010 v 10:01 | Ivulka

Ahojky =)) Jak už jsem psala v minulém článku jedu k moři a potom ještě na jednu akci.Nějak jsem se nedomluvila s autorkou tohoto blogu jestli mi patří celý nebo jestli jsem jen spolumajitelka..Každopádně si myslím,že POZASTAVIT asi nemůžu...Dobrá.POZASTAVUJU za adminku Ivulku.Teď žádné články psát nebudu =)

Jedu do Chorvatska.Tak se mějte.Předem se omlouvám(e) AffS =))Hledá se nový admin :)

23. července 2010 v 19:39 | Mon

Asi jste si všimli, že články moc nepřibývají,já nemám moc času,takže vyhlašuju konkurz na dalšího admina. Nový spolumajitel by se měl zajímat aspoň trochu o celebrity, měl by mít zkušenost s blogem a trochu zkušeností s grafikou a přidávat aktualizovaně články.To je asi zatím vše,pak by jsem se dohodli!

Do komentářů pište:

Nick
Věk
Blog(pokud máte)
Zkušenosti s grafikou: ANO/NE
Kontakt( ICQ,Email,Facebook)

Facebook

16. února 2010 v 18:48 | Mon

Lidi přidejte si mě na face ať mám s kým pokecat,nudím se tam :DD

Monika Dela Idiots

spolupráce na blogu...

28. ledna 2010 v 21:24 | TokioLaFee <3
Ahoj X) tady TokioLaFee <3 někteří z vás mě možná znají a ti co ne,tak jsem kamarádka Monči (webmiss blogu) a Moni mě požádala o spolupráci na tomhle blogu.Takže si tady teď udělám nějaké nové rubriky a budu také přidávat články,snad vám to nebude vadit :D A nejvíc to bude asi o módě,návrhářích a o TH-ti jsou hlavní <3 :D To je všechno co bych na úvod řekla,Moni chtěla abych se představila tak to dělám :D

Konkurz na dalšího spolumajitele blogu

21. ledna 2010 v 11:55 | Mon

Asi jste si všimli, že články moc nepřibývají,já nemám moc času, holky asi taky ne,takže vyhlašuju asi už potřetí konkurz na dalšího admina. Nový spolumajitel by se měl zajímat aspoň trochu o celebrity, měl by mít zkušenost s blogem a trochu zkušeností s grafikou a přidávat aktualizovaně články.To je asi zatím vše,pak by jsem se dohodli!

Do komentářů pište:

Nick
Věk
Blog(pokud máte)
Zkušenosti s grafikou: ANO/NE
Kontakt( ICQ,Email,Facebook)

Kontakt

5. ledna 2010 v 17:56 | Mon

Kdyby někdo z Vás toužil po mé společnosti,nebo mi chtěl něco zajímavého sdělit,dám Vám na sebe pár kontaktů:D

ICQ: 430022347 (tady jsem poměrně často)

E-mail: monrose-deutsch@email.cz(sem mi můžete posílat Vaše výtvory,obrázky,prostě něco,s čím by jste se chtěli pochlubit a nrbo co Vás zaujalo)

Myspace: Mám,ale tam vůbec nechodím,takže nebudu ani psát přezdívku!

Facebook: Hledejte Monika Dela Idiots (udělala jsem si new facebook)

Doporučuju

7. prosince 2009 v 16:54 | KaSchäLi
...vám přečíst si jednu úchvatnou povídku! :D Není ani o upírech a ani v nich (zatím!! :D) nevystupují TH. Takže myslím že by se aspoň některým mohla líbit. Je to prostě (co jsem zatím pochopila) život jedné holky, která se s otcem a bratrem přestěovala, jelikož se jejich rodiče rozvedli a teď se pokouší zapadnout ve škole. No myslím že lidem, kteří měli někdy problémy se zapadnutím do kolektivu se tahle povídka bude líbit, ale myslím že je i šance že by si ji oblíbil normální český občan :D


Kdyby vám nefungovali nějaký písničky (nejméně jedna se určitě najde :D) stačí napsat název "kapitoly" do vyhledávače youtube.com a vyjede vám písnička (každá kapitola (co jsem zatím pochopila xD) se jmenuje podle písničky xD...asi) :) příjemné počtení a určitě tam naší milované Barušce napište komentář :D

First and Last

2. listopadu 2009 v 21:20 | Mon

Včera jsem se koukala porvé na Superstar ,abych nebyla pozadu,všichni to řešej :DD A dnes takovej šok, nemůžu pochopit,že vypadla Markéta Konvičková!To mě pěkně vytočilo,
sice jsem ji neviděla zpívat v dřívějších kolech,ale tohle je prostě nespravedlivý,zpívala nádherně,rozumná,sympatická na nic si nehraje prostě holka při zemi a tohle!Myslim,že patřila k těm nejlepším!Říkám to bylo poprvé a naposled,co jsem sledovala Superstar!Kdo mě moc nenadchnul byla taková Monika a Paulína!

Edit: Jsem se podívala,na pár předešlých kol,jak zpívala a nechápu,třeba od Rihanny Umbrellu,to bylo dokonalý!A její teprve 15,to koukám!

No nic,prostě jsem to musela napsat:DD

A tady video: Markéta Konvičková-Umbrella


 
 

Reklama