Říjen 2010

Jak v obličeji zamaskovat, co příroda ošidila

31. října 2010 v 14:11 | Mon |  ►Beauty/Clothes
Ranní seance před zrcadlem se neobejdou bez korekcí toho, co bychom rádi před svým okolím skryli.

Touha pomoci malinko přírodě je společná ženám všech věkových skupin a postavení, ani na první pohled velmi krásné ženy nejsou bezchybné. Pokud bychom však rádi skryli drobné nedostatky pleti, je dobré vědět, jak na to.

Základem pro jakékoliv korekce v obličeji je kvalitní podkladový make-up, který nemění tón pleti, ale vyrovnává vady, skvrnky, vybledlé či naopak zarudlé části obličeje. Je dobré si uvědomit, že odstín pleti v létě a v zimě se může lišit až o několik odstínů a vybírat jiný make-up pro tato dvě roční období.


Pudr slouží hlavně k fixaci make-upu.


Rihanna-Saturday Night Live, 30.10.2010

31. října 2010 v 12:59 | Mon |  Rihanna
Rihanna byla včera v odvysílané show Saturday Night Live, kde vystupovala ze songy Only girl a What´s my name.Tím začala propagovat své nové album Loud,které by mělo vyjít v půlce listopadu.


Only Girl (In the world)


What´s My Name


monrose-deutsch
monrose-deutsch

Katy Perry: Manžel mě nepodvede, protože jsem v posteli nejlepší

31. října 2010 v 12:20 | Mon |  Katy Perry
Katy Perry (Foto profimedia.cz)

Zpěvačka Katy Perry zná recept na dokonalé manželství. Je sice za britského komika Russella Branda provdaná teprve pár dní, vzala si ho minulý víkend, ale dva roky s ním randí a více než rok žije, takže dokonale zvládá vytvářet domácí idylu.

Klíčem k úspěchu je podle ní postel. Manželovi totiž dává tolik sexu a je v něm tak dobrá, že nemůže mít na jiné ženy ani pomyšlení.

"Jak o tom rapuje Ludacris, na ulici jsem dáma a v posteli zvíře. Nemůžu sama sebe hodnotit, ale kdybyste se zeptali Russella, jsem si jistá, že by mi dal deset bodů z deseti. Nikdy se netajil tím, jaký život žil přede mnou, ale to bylo tehdy a teď je to něco jiného. V minulosti podváděl, ale teď ví, jak dobrý sex se mnou má, a já vím, že by to nikdy neudělal, protože by to všechno ohrozil. Věřím mu na sto procent," chvástala se šestadvacetiletá Američanka.

Katy a Russell se vzali v indickém resortu Aman-i-Khás. Loni v prosinci na tom stejném místě britský komik zpěvačku požádal o ruku.


New music videos

30. října 2010 v 13:21 | Mon |  ►News


V tomto článku se podíváme na premiérové videoklipy od Rihanny,Nicole Scherzinger,Miley Cyrus a Monrose.Které videoklipy Vás zaujaly a nebo naopak nezaujaly?


Rihanna-Only Girl


Nicole Scherzinger-Poison


Miley Cyrus-Who owns my heart


Monrose-This is me