Červenec 2010
Jedu k moři

30. července 2010 v 10:01 | Ivulka |  About me/us

Ahojky =)) Jak už jsem psala v minulém článku jedu k moři a potom ještě na jednu akci.Nějak jsem se nedomluvila s autorkou tohoto blogu jestli mi patří celý nebo jestli jsem jen spolumajitelka..Každopádně si myslím,že POZASTAVIT asi nemůžu...Dobrá.POZASTAVUJU za adminku Ivulku.Teď žádné články psát nebudu =)

Jedu do Chorvatska.Tak se mějte.Předem se omlouvám(e) AffS =))
Oscary-kdo měl na sobě Chanel?

29. července 2010 v 16:54 | Ivulka |  Chanel


Na sobě ho předvedly herečky Diane Kruger a Sarah Jessica Parker


Na začátku března se to na nejsledovanějším červeném koberci na světě zvučnými jmény světových návrhářů jen hemžilo. Přijít náležitě oblečen je rok od roku těžší a ani nejlepší módní návrhář nezaručuje body u přísných módních kritiků. Zatímco seriálová hvězda Sarah Jessica Parker ve svém Chanelu zazářila, její kolegyně šlápla při výběru trochu vedle.Hvězda Sexu ve městě v Chanelu zabodovala


Sarah, kterou proslavila role publicistky Carrie Bradshawové, se na červeném koberci blýskla netradičně střiženými splývavými šaty v krémové barvě s šedým zdobením. Vysoce elegantní ženský model kazila jenom cigareta, kterou pohledná blondýnka dá jen málokdy z ruky. Sarah zvolila i odpovídající šperky a elegantní vyčesaný účes, její prezentace značky Chanel byla bez chybičky.

Diane Kruger - krásné šaty, ale na špatnou příležitost


Své oblíbené šaty od Chanelu "vyvětrala" herečka Diane Kruger, která zářila coby citem zmítaná Helena v historickém velkofilmu Troja a v roce 2009 si zahrála v kasovním trháku Hanební Pancharti. Tato německá herečka a modelka ale za svůj výběr módními experty příliš pochválena nebyla. Její komplikované řasené černo-bílé šaty ji přidaly několik let, její přirozeně štíhlá postava navíc vyzněla jako robustní. Zahraniční "módní policie" ohodnotila Dianin výběr šatů od Chanela jako pokus o návrat do jiného století. Ačkoliv jsou šaty sami o sobě skvostem, na červený koberec se nehodí.

zdroj : zde.

Nová adminka

29. července 2010 v 16:39 About blog
Ahojky.Moje přezdívka je Ivule nebo Ivulka a jsem tu nová adminka =) Doufám,že se vám budu líbit.Jestli chcete znát můj blog tak je zde.Miluju hudbu a celebity =) takže se vám moje články,ne žádný zkopírovaný monstra budou snad líbit =) Inu teď jedu na 10 dní na dovolenou a potom ještě na týden pryč.To víte jsou prázdniny,ale potom jsem zpátky =)


Kontakt Na Mě :

Facebook : Ivule OnHoliday Ryšavá

ICQ : 391950381


Moje fotka:

Nový Design - Kety Perry

28. července 2010 v 17:43 | KaSchäLi |  About blog
monrose-deutsch

Tak asi takle, doufám, že všichni vidíte ten design tak jako ho vidět máte. Na můj vkus je sice moc růžovej, al když už jsem se s ním patlala hodinu [opravdu jsem se s tímhle "dílem" dělala tak dlouho, i když moc nevěřím, že to na to vypadá.] tak jsem si řekla, že ho semka stejně dám.. Trošku více problémů s nastavováním, ale v pohodě.. :D doufám, že teda všechno jde vidět tak jak má a já se pokusím, co nejdřív udělat něco normálního, aby se tohle mohlo dát pryč.. ;))

Na monitorech s rozlišením 1440x900 & 800x600 jde design vidět bez problémů [musíte mít prohlížeš >>maximalizovaný<< při minimalizaci se stránka designu posouvá ↓↓]
monrose-deutsch
Kdyby někdo věděl jak tohle vyřešit, může se ozvat do komentářů, budu ráda.. :))
I hope you like it.. :)
Bye, KaSchäLi

PS: Stránka se načítá trochu pomaleji, nebo se to zdá jenom mě?