Červenec 2009

Kaulitz mladší

28. července 2009 v 17:58 | monrose-deutsch |  Tokio HotelSexy pusa za pět minut!

28. července 2009 v 17:37 | monrose-deutsch |  ►Beauty/Clothes
Sexy pusa za pět minut!

Nadělila vám příroda rty jako naducané polštáře, nebo vás trochu ošidila? Ať je to tak či onak, všechno můžete napravit správně zvoleným make-upem!

Co dělat, když máte tenkou pusu jako pravítko:
Okraje rtů přetřete make-upem nebo korektorem tak, abyste překryla jejich přirozenou linii. Díky tomu můžete ovlivnit jejich tvar a objem. Vemte si do ruky konturovací tužku (nejlépe v tělovém odstínu) a z vnější strany pusu orámujte. Náš tip: Aby vaše linka nevypadala vyumělkovaně, zkuste nejdříve rty obkreslit přerušovanými čárami, které pak následně spojte. Pusu vyplňte světlejší rtěnkou, která ji opticky zvětší. Toto léto třeba frčí broskvová, růžová a melounová. Doprostřed spodního rtu naneste lesk se třpytkami. Výsledek: Budete k zulíbání:-).

Rada "za hubičku": Místo klasické rtěnky můžete použít lesk nebo perleťové odstíny. Otestujte třeba lesk Watershine (Maybelline, asi 99 Kč)

Co je pro vás tabu: Vyhněte se tmavým nebo křiklavým rtěnkám. Jasné barvy sice pusu opticky zvětší, ale zase zvýrazní její případné nedokonalosti, jako je třeba asymetrický tvar.

Co dělat, když máte velkou pusu jako kapr:

O větších rtech se říká, že jsou smyslné. Pokud jsou ale fakt mega, můžou člověka štvát. Tak jak jim uberte pár konfekčních velikostí? Nejdříve přejeďte kontury rtů make-upem. Pak je konturovací tužkou obtáhněte - začněte těsně pod okrajem rtů, a pokračujte od jejich středu až ke koutkům. Ideální "zeštíhlovač" pro vaši pusu jsou matné rtěnky, které absorbují světlo, tudíž působí méně nápadně. Vyzkoušejte přírodní tóny růžové nebo béžové, třeba rtěnku Midnight Colour Ob - Vibrant Beige (Oriflame, teď je ve slevě za 119 Kč).

Rada "za hubičku": Abyste odpoutala pozornost od větších rtů, dejte při líčení důraz na oči a tváře. Trendem sezóny jsou pastelové stíny nebo "kouřové oči". Líčka super oživíte bronzerem či tvářenkou v růžovém nebo meruňkovém odstínu.

Co je pro vás tabu: Lesky a tmavé rtěnky. Proč? Tmavší barva sice opticky zeštíhluje, ale působí zbytečně agresivně. No řekněte, kdo by chtěl vypadat, jako kdyby právě rozkousal živočišné uhlí?Britney Spears se bojí. Hrozí jí smrtí

23. července 2009 v 7:07 | monrose-deutsch
Britney Spears se rozhodla, že své syny nebude brát s sebou na turné do Ruska. Důvodem byly údajně výhrůžky, které jí hrozily smrtí.

Britney Spears se bojí. Hrozí jí smrtí

Spears dosud po Evropě cestovala se svými syny Seanem Prestonem (3) a dvouletým Jaydenem Jamesem, aby během turné po starém kontinentu předváděla své "cirkusové show".

Jenže poté, co byla sedmadvacetiletá zpěvačka zaplavena řadou výhružných e-mailových zpráv, odmítla s sebou do Ruska, kde měla svůj vůbec první koncert, vzít své syny. Oba chlapce svěřila do starostlivé péče své rodiny v Londýně.

V Rusku jen na skok
Britney se také rozhodla, že v Rusku nebude dlouho pobývat ani ona sama, a strávila noc ve Finsku, aby se v pátek přesunula na koncert v Petrohradě. Včera zpěvačka letecky odcestovala zpátky do Moskvy, tam nastoupí do svého soukromého letadla a odletí do Londýna, kde se znovu setká se svými syny.

"Původně ji oba chlapci měli doprovázet, ale kvůli těm neustálým výhrůžkám byla proti tomu," sdělil její mluvčí na turné britskému deníku The Sun.

Monrose a tanečnice

23. července 2009 v 7:04 | monrose-deutsch

Informace k akustickému vystoupení

22. července 2009 v 22:23 | monrose-deutsch |  Tokio Hotel

Je to ojedinělé: Tokio Hotel se hláší konečně zpátky - s jejich dlouho očekávaným třetím studiovým album HUMANOID stejně tak s exkluzivním akustickým hudebním zážitkem. A ty máš šanci být u toho!

Ještě předtím, než budou Bill, Tom, Gustav a Georg zase stát na podiu, zahrají 27.srpna v Kolíně ojedinělý akustický set. Tokio Hotel budou pro vás LIVE vystupovat se svými minulými hity, stejně tak se žhavě novým SINGLEM! Na konec na vás ještě čeká exkluzivní autogramiáda.

Lístky na koncert se nadají koupit - exkluzivně je vylosujeme na nokia.de 350 x 2

(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Ta fotka mě dostala:DDD Bill má vtipnej výraz:DDDjaj:DDD a Tom takovej drsnej tady :DD

Angelině ukradli šaty za miliony korun!

22. července 2009 v 12:34 | monrose-deutsch |  Angelina Jolie
Angelina Jolie


Angelina Jolie nebude mít v příštích měsících co na sebe. Šaty, které jí totiž poslali věhlasní návrháři, aby se v nich ukazovala a dělala jim reklamu, vykradl zřejmě nějaký milovník nákladných látek.

A to z šatny Angelininy stylistky Jennifer Rad, takže hollywoodská herečka většinu z nich ještě ani neměla na sobě. Hodnota šatů nebyla přesně vyčíslena, odhaduje se však na několik milionů korun.

"Každý návrhář, který posílal své šaty, se snažil doručit to nejlepší, co vytvořil. Angelina teprve začínala jednotlivé kousky zkoušet, měla v nich propagovat svůj nový snímek Salt," uvedl zdroj blízký stylistce pro New York Post.

Přestože přišla o róby, v nichž měla propagovat svůj nový film, v osobním životě na Angelinu opět vykouklo zpoza mraků sluníčko. Podle zdrojů z okolí se totiž výrazně zlepšil její vztah s Bradem Pittem, s nímž se v poslední době často hádala.

"Přes všechny problémy Bradovi Angelina v posledních týdnech tak nějak chyběla," přiznal zdroj pro National Enquirer s tím, že se dvojice snaží nabrat druhý dech.