Květen 2009Tokio Hotel-Comet 2009,Best Online Star,29.5.09

30. května 2009 v 20:12 | monrose-deutsch |  Tokio Hotel

Ahoj, tady je Bill z Tokio Hotel. Chtěl bych poděkovat za tuto Comet za nejlepší Online Star. Mnohokrát děkujeme. Jste opravdu třída, zase jste se ukázali jako nejlepší fanoušci, které jenom můžeme mít. Díky těm, kteří hlasovali, díky za to, že mám možnost držet v ruce tuhle cenu. Internet je pro nás moc důležitý, protože díky němu můžeme být v kontaktu s vámi se všemi. Děkuju vám za to. Buhužel tady dnes nemůžeme být, protože jsme ve studiu a pracujeme na novém albu, ale ještě nemůžeme nic prozradit.
Těšíme se na příště, až tady zase budeme moct být, až se vrátíme na podium a rozjedeme to před vámi. Opět mnohokrát děkujeme.

překlad: tokio-hotel-de.blog.cz

+ Screeny
HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLinkJen škoda,že se nezúčastnili,to by byli zase fotky z Afterparty :DDD


Monrose- Comet 2009, 29.5.09 s fans

30. května 2009 v 19:10 | monrose-deutsch

Monrose-Comet 2009, 29.5.2009

30. května 2009 v 19:08 | monrose-deutsch

Monrose- Comet 2009, 29.5.09

30. května 2009 v 17:28 | monrose-deutsch
Vystoupení
Senna zpívala I kissed a girl od Katy Perry
Bahar zpívala Just Dance od Lady Gaga
Mandy zpívala If I were a boy od Beyonce
Společně zazpívali So what od Pink

Přebírání ceny za Nejlepší skupinu.
Byli pěkně dojaté.

Britney Spearsová přejela fotografovi nohu, ten ji zažaloval

30. května 2009 v 17:05 | monrose-deutsch
Bývalý fotograf internetového portálu TMZ zažaloval popovou zpěvačku Britney Spearsovou kvůli dva roky starému incidentu, při kterém mu přejela nohu. Uvedla to v sobotu agentura AP.
Britney Spearsová

Ricardo Mendoza tvrdí, že Spearsová nedbale řídila své auto a dopustila se napadení a ublížení na těle, když mu v říjnu 2007 přejela v Beverly Hills nohu.
Nahrávku incidentu získalo několik médií, včetně společenského webu TMZ, kde Mendoza v té době pracoval. TMZ dokonce vydražila Mendozovu ponožku, na které zůstaly stopy od pneumatiky auta. Výtěžek pak věnovala na charitu.
K události došlo během složitého období v životě zpěvačky jen několik hodin poté, co přišla o opatrovnictví svých dvou synů. Asi měsíc po incidentu byla zpěvačka obviněna z toho, že přejela nohu dalšímu fotografovi, ale žalobce ji tehdy zbavil obvinění s tím, že nehodu zavinil především fotograf sám.
Spearsová se k případu zatím nevyjádřila.